• تاریخ : ۲۹ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : عکس

هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)

هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ «۲۶۸»

هنرمندان مشهور ایرانی و ستاره هاي دیگر ایرانی در اینستاگرام حضوری بسیار پررنگ دارند و همۀ روزه پست هاي غوغایی زیادی می گذارند. شروعی مفید با این تصویر از هنرمند مفید و محبوب سینما و تلویزیون، مریلا خانم زارعی در مراسم پخش خصوصی “زیر سقف دودی” ساخته پوران درخشنده که مریلا خانم یکی از هنرمندان اصلی آن هست.

هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)امید جان فقط مراقب باش هنگام فدا شدن برای مهربون ها، ناخن هایت نشکند! حیف هست که زیبایی هایت لطمه بخورند!
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)علی صالحی، ارسلان قاسمی و نفیسه روشن در یک جشن خیریه در مشهد مقدس، در کنار کودکان ابدی دوست داشتنی. اجرتان با خدا.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)محمد بحرانی، گوینده و دوبلور خلاق رادیو و تلویزیون در مراسم پخش “زیر سقف دودی”. برای خیلی ها سوال بود که محمد بحرانی از چه مواد آرایشی و بهداشتی اي برای سر و صورت خود بهره گیری می کند که پس در تحقیق و جستجوی فراوان این ماده ي جادویی را پیدا کردیم.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)دانیال حکیمی و همسر جان در حال خارجگردی.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)خانم هاي بازیگر در مراسم افطاری و دیدار با رئیس جمهور. کمند امیرسلیمانی، نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی و خیلی هاي دیگر.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)سرکار خانم پوران درخشنده، یکی از بانوان آوانگارد سینمای کشور ایران که امیدوار هست فیلم جدیدش هم مانند قبلی ها پرفروش باشد.هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)بانو سیمین معتمد آریا با ظاهری موزی در مراسم پخش خصوصی “زیر سقف دودی” حضور داشت.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)نوشابه تمام عیاری که لیندا کیانی برای فیلم جدیدش و کارگردان آن حامد محمدی باز کرد. گرچه “اکسیدان” فیلم بدی به نظر نمی رسد و کارنامه ي حامد محمدی با “فرشته ها با هم می‌آیند” و فیلمنامه “حوض نقاشی” قطعا ضعیف نیست.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)مهتاب کرامتی و کیومرث پوراحمد در مراسم افطاری و دیدار با رئیس جمهور.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)ابوالفضل میری و لاله مرزبان، دو بازیگر یا به عبارت بهتر “مدل” جدیدی که توسط پوران درخشنده در فیلم “زیر سقف دودی” معرفی شده اند.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)آزیتا حاجیان که در فیلم حضوری افتخاری دارد، در مراسم پخش خصوصی آن حضور داشت.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)تصویر دیدنی سحر صباغ سرشت در لباس محلی یکی از اقوام سربلند ایران عزیزمان که اگر اشتباه نکنم، مربوط به قوم بختیاری هست. گرچه بی شباهت به لباس بانوان گیلک هم نیست. خلاصه اگر اشتباه کرده ایم، شما عزیزان تصحیح کنید.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)محمدرضا شریفی نیا در این هفت هشت سال جدید، در آن گونه مراسم رسمی و دولتی از ردیف هاي جلویی مراسم به ردیف هاي انتهایی در حال پسرفت بوده هست و اگر همینطور ادامه پیدا کند تا چند سال دیگر از سالن مراسم خارج خواهد شد.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)میلاد کی مرام هر چیز جدیدی که می خرد، همه ي ما از آن باخبر می‌شویم. میلاد عزیز ایرپاد جدید مبارک. امیدواریم گم نشوند و هنگام سوار شدن به مترو کسی آن را از گوشت نقاپد.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)دیروز تولد ۴۸ سالگی امین حیایی بازیگر پرکار و محبوب سینما و تلویزیون ایران هست. هنرمندی که در نقش هاي متعدد و متنوع خاطرات زیادی برای مردم رقم زده هست. مبارک باشد امین جان.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)دیروز تولد صابر ابر هم بود. بازیگر مفید و هنرمند سینما و تئاتر که امیدواریم در سال جدید از زندگی اش کمتر غرق خودخاص پنداری هاي روزمره اش باشد و کمی هم با مردم راه بیاید. 
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)ویدا جوان بازیگر مفید و کم حاشیه سینما، تلویزیون و تئاتر در حال گشت و گذار در استان فارس.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)نیازی به گفتن نیست، به آسانی قابل تشخیص هست که در این تصویر، گرسنه و منتظر اذان هستی!
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)تصویری خوشگل و مادرانه از مهسا کرامتی و امیرمانی جان در حال اصفهان گردی.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)شاهرخ استخری با این سلفی در کنار دخترش پناه خانم از ۱٫۵ میلیون نفری که وی را در اینستاگرام فالو کرده اند، تشکر کرد.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)توصیه پزشک امیر تتلو متخصص پوست و مو و دارای بورد تخصصی زیبایی پوست با روشهای نوین و پروپکانی.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)ممنون از دست اندرکاران مراسم افطاری رئیس جمهور که از بانو ملکه رنجبر هم یاد کردند و ایشان را هم به مراسم دعوت کردند.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)خروجیِ نهایت تلاشی که اندیشه فولادوند برای معقول و موجه بودن در مراسم افطاری رئیس جمهور، به کار گرفته هست.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)برخی افراد هم بودند که بیشترین فعالیت هنری شان در این سالها، استوری اینستاگرام بوده و باز هم به مراسم دعوت شده بودند. گرچه اصلاً منظورمان نگار فروزنده نیست!
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)ترانه علیدوستی با شلوار و دمپایی پدرش در مراسم پخش فیلم هایش در توکیوی ژاپن حضور پیدا کرده بود.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)سلفی علی اوجی و نرگس محمدی که برای ماه عسل به مشهد الرضا «ع» رفته اند.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)بله. این هم شیرین کاری نرگس محمدی روی آبدوغ خیار عاشقانه شان!
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)واکنش علی دایی پس از مشاهده این استوری نرگس محمدی.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)سلفی متفاوت مهران رنجبر و گربه اش که از نژاد نادر “سیامک انصاری” هست و فقط به دوربین زل می‌زند.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)ماهچهره خلیلی و سارا خوئینی ها در پشت صحنه نمایش جدیدشان.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)به مقاله شأن و اعتبار میبخشیم با این تصویر جذاب از استاد مجید انتظامی موسیقیدان کاردرست و زبردست کشورمون، از قاب دوربین امیر رسام مهر.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)سلفی پوریا پورسرخ که در دلچسب ترین حس ممکن گرفته شده هست. پوریا جان حالا که از این شرایط لذت می بري توصیه می‌کنم که همه ي وقت از مترو برای تردد در شهر بهره گیری کنی.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)کاوه خان یغمایی در حال آماده سازی سالن برج میلاد برای اجرای کنسرت اش.هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)آزاده صمدی در حال تمرین دوی صد متر.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)تبریک اینستاگرامی رامبد جوان به بچه هاي تیم ملی والیبال که دیروز با حمایت ۱۲ هزار مرد و زن ایرانی در استادیوم آزادی توانستند تیم شگفتی ساز بلژیک را شکست بدهند و به صعود امیدوار شوند.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)بهناز جعفری، پس از اجرای نمایشنامه “کوکوی کبوتران حرم” و تحت تاثیر این نمایشنامه فوق العاده این پست را در تایید و تمجید از علیرضا نادری نویسنده این نمایشنامه نوشت. با عکسی خاص و متفاوت.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)جذاب بروفه رفته رفته دارد با واقعیت کنار می‌آید. این را از رفقا و همنشینانِ جدیدش می‌توان به خوبی فهمید.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)بار الها! این تراس و بالکن را از لوکیشن عکسهای عزیزان نگیر.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)سلفی عمو پورنگ و خواهر زاده هاي عزیزش در حال تفریح و گردش. و باز هم چالش تشخیص حقیقی و یا فیک بودن عینک ها! الآن عینک عزیزِ وسطی حقیقی هست یا فَجازی؟

هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)سلفی امیر حسین رستمی و همکاران در پشت صحنه آلبوم “لیسانسه ها”. جای محمد بحرانی و ماده جادویی اش در تصویر خالی هست تا به صحنه صفا و جلای مضاعف ببخشد.

هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)بهنوش طباطبایی، خوشتیپ تر از همۀ وقت} در مراسم پخش “زیر سقف دودی”. بهنوش هم در این فیلم هنرنمایی کرده هست.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)
این پستِ “صبح زیبایتان پر از عشق و شادی” کانال تلگرام “خانم هاي قِررری” نیست، بلکه استوری شهره قمر بازیگر سینما و تلویزیون هست.
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)بعضاً دیده شده همین عزیزانی که لیاقت تبدیل شدن به یک مشکل کوچک در زندگی شما را ندارند، شما را مجبور به مهاجرت و رفتن به لیگ دسته چندِ یک کشور دیگر می‌کنند!
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)دقیقاً چه واکنش هاي شیمیایی اي در ذهن یک مرد پنجاه ساله که اتفاقاً بازیگر هم هست، رخ می‌دهد که باعث می‌شود چنین سلفی اي از خود به اشتراک بگذارد؟
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)بسوزه پدر عاشقی…
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)اگر هم مطالبه اي از رئیس جمهور دارید آن را مانند محمدرضا گلزار مطرح کنید، نه مانند رضا ناجی!
هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدای حادثه تروریستی جدید در شهر تهران، از همۀ هنرمندان و افراد مشهور که یک صدا مردم را به اتحاد و یکپارچگی در برابر تروریسم دعوت کردند تشکر می‌کنیم. بهترین واکنش به این اتفاقات را رهبر عزیزمان داشت وقتی گفت “این ترقه بازی ها تاثیری در اراده مردم نخواهد داشت.”

 

پست هاي جواد نکونام، پرویز پرستویی و سعید آقاخانی، از هزاران مورد پستی که در این باره گذاشته شد گزینش شده اند. روح شهدای عزیزمان خوشحال.

هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)

هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)

بیوگرافی هنرمندان ایرانی،عکسهای هنرمندان ایرانی،آخرین عکسهای خفن هنرمندان،عکسهای زیبای هنرمندان

هنرمندان و ستاره های ایرانی و خبرهای داغ (268)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های هنرمندان و افراد سرشناس ایران «۲۶۷»

تصویر های هنرمندان و ستاره ها «۲۶۶»

تصویر های هنرمندان و خبرهای داغ روز «۲۶۵»

تصویر های هنرمندان سرشناس و چهره ها «۲۶۴»

تصویر های هنرمندان و ستاره های اینستاگرام «۲۶۳»

تصویر های هنرمندان ایرانی در اینستاگرام «۲۶۲»

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما