• تاریخ : ۲۱ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : عکس

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد «۳۴۹»

آخرین تصویر هاي جذاب هنرمندان و ستاره هاي مشهور ایرانی در اینستاگرام را برای شما علاقمندان به دنیای سلبریتی ها حاضر نموده ایم.

 

با این نظرسنجی بسیار راحت از مهران ضیغمی مقاله را شروع می‌کنم. مفید اینکه سوال ندارد مهران جان* مبرهن هست که روشا بانو*

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)یکی از تاییدیه هاي حضور هر کس در بیرون از کشور این هست که عکسی در کنار تعدادی کبوتر در خیابان بگیرد. از بس که کبوتر هاي میهن به لطف رفتار دوستانه هموطنان آدم گریز میباشند این تصویر هاي تاییدیه حضور در بیرون از کشور محسوب می شود.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)منصور ضابطیان در کنار نوادگان عمو توم مشهور, کاراکتر یکی از حکایت هاي هریت پیچر استو نویسنده مشهور آمریکایی.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)پندار اکبری به اقتضای شرایط جوی نتوانسته تن به آب بزند ولی خب با این سلفی دین خود را نسبت به اینستاگرام ادا کرده هست.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)سلفی منوچهر هادی در کنار لیندا کیانی, در حاشیه سریال /پاهای بیقرار/, یکی از چند پروژه اي که منوچهر خان به صورت هم زمان دارد جلو می برد.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)آناهیتا درگاهی با این تصویر تولد همسر مهربانِ مهرماهیِ با احساس و پر انرژی و نارنجی رنگ خود را تبریک گفت.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)بارانا بانو در برابر یک مغازه لوازم هالووین فروشی. چیز زیادی به این جشن غربی نمانده و به زودی اینستاگرام زهره ترک خواهد شد.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)سینا جان فردا هم باید میزبان دادگاه باشی* حتماً خبر به گوشت رسیده که به جرم دزدی اشعار اردلان سرافراز به دو سال زندان تعزیری محکوم شده اي*

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)ملیکا شریفی نیا در فلورانس ایتالیا. انشاالله در این شبها ملیکا فشاری به چشمه زلال اشعارش نیاورد و کوشش کند فقط خوش بگذراند.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)محمدرضا حسینیان, هومن حاج عبداللهی و امیر غفارمنش طی یک ملاقات اتفاقی همدیگر را زیارت کردند. عجب رخداد مهمی*

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)حمید جان اکثر از موبایل مدل مو هاي ساسی مانکنی ات جلب دقت می‌کند.جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)سلفیِ /نه تنها حواسم نیست, بلکه دارم رانندگی هم می‌کنم/ از احمد مهرانفر.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)خدا را هزاران مرتبه شکر که عزیزان هنگام سلفی گیری از این زوایا گرفتار سرماخوردگی و زکام نیستند.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)سیما تیرانداز هم دلش تنگ شده هست. این روز ها دل همۀ برای یک نفر تنگ شده هست. کلا یک مشت دلتنگ جمع شده ایم دور هم و جامعه تشکیل داده ایم. 

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)فریدون جان شما که انقدر به کشور آمریکا تعلق دلیل داری, پس چزا به میهن بازگشتی؟* 

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)سلفی بهنوش بختیاری و علی کریمی پس از یک جلسه کاری. بانو بختیاری, خواهشا آقای کریمی را برای مردم باقی بگذارید* آقای کریمی را جناحی نکنید*

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)تصویر عجیب الناز شاکردوست که تنها موضوعی که از آن برداشت می‌شود این هست که در حال گیم بازی کردن میباشند.تصویر های هنرمندان

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)خیلی شیک و مجلسی و بدون هیچ حاشیه اي, آزاده نامداری به رخداد همسرش در توزیع خصوصی فیلم /مالاریا/ تازه ترین ساخته پرویز شهبازی حضور پیدا کردند. آزاده یکی از هنرمندان اصلی این فیلم هست.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)نازنین بیاتی هم که این روز ها در همۀ جا حصور دارد در این توزیع هم حاضر بود. نازنین در فیلم قبلی آقای شهبازی, یعنی /دربند/ نقش اصلی بود.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)پارسا جان پیروزفر ستاره سهیل دنیای چهره ها هم در این مراسم حضور پیدا کرد و حسابی پرویز شهبازی را شرمنده کرد. چطور می‌شود که یک نفر انقدر دوست داشتنی و جذاب باشد؟

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)روزبه جان توصیه می‌کنیم شما خوانندگی را کنار بگذاری و من بعد کنج عزلت گزینی و باقی عمر را سر در جیب مراقبت فرو ببری.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)سرانجام یک گریم مفید و درخور برای ارسلان طراحی شد. باریکلا به سید جواد هاشمی.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)ساعد سهیلی هم یکی دیگر از میهمان هاي ویژه توزیع خصوصی /مالاریا/ بود. 

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)تبریک بی اتمام به فوتبال ایران و همۀ فوتبال رفقا, بابت سربلندی آفرینی شیربچه هاي فوتبال در جام جهانی نوجوانان که کشور آلمان مقتدر و مدعی را به توپ بستند و چهار تایی کردند. گرچه هفت هشت تایی هم نزدند. بسیار به این نسل امیدواریم و اگر مفید مدیریت و راهنمایی شوند, فوتبال ایران آینده اي وحشی خواهد داشت* پست مهدی مهدوی کیا در این راستا را شاهد هستید.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)یک /این دیگه چی میخواد وسط تمرین/ خاصی در نگاه علی دایی در این تصویر نهفته هست.تصویر ها هنرمندان

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)دورهمی رفقا به مناسبت تولد علی مشهدی که دیروز ۴۵ ساله شد. تبریک به این طناز مفید و خوش بخت کشورمون.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)هدایت هاشمی با این تصویر خوشگل در کنار خانواده اش, دومین سالگرد ازدواجشان را به همسرش تبریک گفت و از او بایت این سال هاي مفید تشکر کرد. 

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)آخرین /کو کلاکس کلان/ باقی باقیمانده در زمین. 

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)واکنش سجاد افشاریان به اقدامات جدید مدیران باشگاه استقلال در قبال مجتبی جباری و قدر نشناسی مدیران. کاری به وضعیت بدنی و میزان آمادگی مجتبی ندارم. او یکی از بزرگان و تاریخ سازان این تیم هست و این نوع رفتار با او اصلا درست نیست. احتمالا گناه مجتبی این هست که اهل زد و بند نبود تا پس از اخراج مجدد به تیم بازگردد.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)خیلی ساده و با فشردن چند بار دکمه Enter یک متن معمولی را به شعر تبدیل کنید. 

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)ویدا جان منظورت کدام اشکان هست؟* فقط اشکان دژاگه چنین پتانسیلی را در ایجاد استرس دارد* 

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)نیایش کنیم برای حال نه عمده مفید بانو ملکه رنجبر, بازیگر قدیمی و بی نظیر خوش اخلاق سینما و تلویزیون که سال ها برای همه ي ما خاطره سازی کرده هست. یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)ساغر قناعت و آزاده ناداری, دو بازیگر فیلم مالاریا در توزیع خصوصی این فیلم.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)روشنک گرامی هم یک چیزی به سرش انداخت و به این مراسم آمد.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)اسم آهنگ جدید احمد ایران دوست /چشمای خیس/ هست که شراره رخام هم در آن همخوانی کرده هست. احمد جان خدایی ناکرده یک موقع زشت نباشد شما با این هیبت چشمانتان خیس گردد؟

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)پژمان بازغی و نفسش در توزیع مردمی فیلم /من و شارمین/ که در یکی از پردیس هاي سینمایی برگزار شده بود. 

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)گوهر خیراندیش و دخترش هم در توزیع /من و شارمین/ حضور داشتند. گوهر بانو یکی از هنرمندان این فیلم هست. مقاله امروز هم به انتهای خود رسید.

جدیدترین تصویر های هنرمندان زن و مرد (349)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های هنرمندان مرد و رن + ستاره های ایرانی «۳۴۸»

تصویر های هنرمندان زن و مرد + هنرمندان «۳۴۷»

تصویر های هنرمندان +ستاره ها در اینستاگرام «۳۴۶»

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید این هفته «۳۴۵»

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما