• تاریخ : ۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها «۳۶۲»

تازه ترین تصویر ها هنرمندان و ستاره هاي مشهور ایرانی که برای مخاطبین خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید. شروع می‌کنیم با این تصویر نسبتا قدیمی که حسین رفیعی از سال هاي نه عمده دور تلویزیون به اشتراک گذاشته هست. در کنار امیرحسین مدرس و همکار عزیزشان.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)علیرضا جهانبخش با این تصویر برای خانواده عزیزش ابراز دلتنگی کرد.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)سلفی پر عشوه بهاره رهنما در کنار همسر عزیزش که هنوز برق رضایت در چشمانش دیده می‌شود.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)ممنون از احسان کرمی که با این پست باعث شد پس از مدت ها از عارف لرستانی عزیز یادی بشود. هنوز بار کلمه /مرحوم/ پیش از اسم عارف بسیار سنگین و غیر قابل هضم هست. روحش خوشحال و یادش گرامی.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)این سلفی سارا منجزی از مد شدن عینک هاي شش ضلعی پس از عینک هاي دایره و مربعی خبر می‌دهد.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)اشکان دژاگه که این روز ها در ایران حضور دارد, این استوری را در کنار مادربزرگ عزیزش به اشتراک گذاشته هست.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)فرزاد فرزین برای پیگیری مطالبات اش از سریال /عاشقانه/ به ملاقات کارگردان این سریال رفته بود که این تصویر را در کنار هم گرفتند.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)علیرضا جان بیش از خستگی, لاغر شدن زیادی ات به چشم می‌آید. راه کریستین بیل را در پیش گرفته اي یا این که خبر دیگری هست؟!

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)آن قدر که مهدی سلطانی از جوانی هایش تصویر دارد, امیر تتلو در اینستاگرامش پست ندارد./ تصویر های هنرمندان

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)تصویر زیبای مجید یاسر در کنار پدر عزیزش. آرزوی سلامتی داریم برای همۀ پدر هاي نازنین.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)آنا نعمتی برای این که نشان دهد درگیر هاي و هوی سینما نیست و دوری اش از سینما را توجیه کند, به تماشای فیلمهای گمنام و هنری گروه هنر و تجربه می‌رود.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)حامد بهداد در پردیس کوروش, در توزیع عمومی فیلم /منزل دختر/ ساخته پر سر و صدای شهرام شاه حسینی.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)امیر جدیدی هم با تیپ مادام العمر اش به تماشای این فیلم در کنار مردم رفت.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)قابی ماندگار از جشن تولد ۷۷ سالگی استاد آیدین آغداشلو با حضور استاد مسعو کیمیایی, ایرج خان طهماسب و سایر عزیزان هنرمند. استاد کیمیایی طوری ژست گرفته که باید به ایشان تذکر کنیم تولد او نیست و تولد آقای آغداشلو هست.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)امیر حسین آرمان در حال بازسازی محل کارش هست و این تصویر را از روند تکمیل آنجا به اشتراک گذاشته تا ما هم در جریان کار باشیم.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)تصویر فوق العاده نیما فلاح و سحر ولدبیگی با لباسهای زیبای جنوبی و دو فسقلیِ بانمک.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)تنها نکته اي که تا این لحظه می توان درمورد پسر بنیامین گفت این هست که او هم مثل پدر و خواهرش, بور هست!

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)تصویر دیدنی عوامل سریال /عقیق/ ساخته بهرنگ توفیقی که امثال سایر کار هاي این کارگردان توانسته دقت بخش قابل توجهی از مخاطبین تلویزیون را به خود جلب کند. گرچه اینکار فقط با فیلمنامه هاي خاص سعید نعمت الله ممکن بوده هست.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)الهه بانو اینطوری گمان می‌کنند خوشت آمده و بعدی را محکم تر می زنند.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)سلفی احسان کرمی در کنار برادران عزیزش آرین و کامیار. شیوه نامگذاری در خانواده کرمی مقید به هیچ اصول و الگوریتمی نیست و کاملاً رندوم بوده هست.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)بانو فاطمه معتمد آریا در توزیع خصوصی فیلم /شنل/ به کارگردانی حسین کندری که روز قبل در سینما آزادی برگزار شده بود.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)عیادت بانو پوری بنایی ستاره بیتکرار سینمای کشور ایران از استاد جمشید مشایخی هم بازی و همکار دیرینه خود که این روز ها بدبختانه گرفتار تخت بیمارستان و محتاج دعاهای مردم هست. برای استاد مشایخی عزیز آرزوی سلامتی داریم.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)الناز شاکردوست این روز ها در حال تمرین برای یک تئاتر هست. نمایش /گم و گور/ به کارگردانی امیر مهندسیان که به زودی بهاجرا در خواهد آمد.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)گربه بازی گلاره عباسی در دفتر کار بزرگمهر حسینپور که اخیرا یک گربه در آن جا زایمان کرده و با تصویر ها توله هاي آن, اینستاگرام را زخم کرده هست.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)بهاره کیان افشار و خاطره اسدی در پشت صحنه کار اخیر عزیزان به اسم /عطر تلخ/, در کنار سایر همکاران.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)بهنام بانی که محرم و صفر فرصتی برای استراحت وی ایجاد کرده هست, در حاشیه حضورش در یک جشن خیریه. / تصویر هنرمندان

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)چرا انقدر این حمید جبلی مفید و دوست داشتنی هست؟ کسی پاسخی برای این سوال همگانی دارد؟

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)نگین معتضدی و پژمان بازغی در یک پروژه اخیر با هم همکار شده اند که این سلفی مربوط به پشت صحنه آن هست. الحمدلله هیچکس هم شرحی از جزئیات فیلم و یا سریالشان نمی‌دهد تا خدایی نکرده اسپویل نشوند!

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)تصویر دسته جمعی عوامل نمایش /اپراتور نسل چهارم/ در کنار پیمان قاسمخانی جنتلمن که به تماشای این نمایش آمده بود.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)پست واضح علی کریمی به مناسبت ۷ آبان که اذهان عمومی به روز جهانی کوروش کبیر مشهور هست. در پرطرفدار بودن و اسطوره بودن علی کریمی شکی نیست, فقط اي کاش پیش از پست کردن هر چیزی کمی در مورد آن پژوهش و از صحت محتوای آن مطمئن میشد.

 

علی جان جمله آمده در تصویر که به کوروش نسبت دادی, جمله اي مشهور و متعلق به ویلیام شکسپیر هست. جمله نوشته شده در کپشن هم که باز آن را به کوروش نسبت دادی, از نامه ۳۱ نهج البلاغه خطاب به امام حسن «ع» کپی شده هست. درخواست می‌کنم قبل از پست کردن, کمی پژوهش کن.

 

پ.ن: جمله موثق و منبع داری متعلق به کوروش کبیر وجود ندارد و قریب به رخداد جملاتی که در شبکه هاي مجازی از زبان کوروش کبیر می بینید, فیک میباشند.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)سلفی دیدنی و لش کرده ي هومن سیدی در کنار رضا عطاران بی کلاه, همراه با قلب هاي محمدرضا گلزار در زیر تصویر.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)پانته آ بهرام هم خسته بود و تصمیم گرفت از این سلفی ها بگیرد.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)مجید صالحی این سلفی قدیمی را مجدد بالا آورد تا یاداوری کند که روزی همگی دور هم جمع خواهیم شد, پس جهان خیلی ارزش غصه خوردن ندارد. روح مرتضی پاشایی نازنین هم قرین رحمت باشد.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)محمدرضا گلزار روی صندلی لاکچری اش روز خوبی را رای شما آرزومند هست.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)بهنام صفوی با این سلفی ناقص از یک موزیک اخیر خبر داد تا مقاله بی سوژه امروز با عکسی از این خواننده دوست داشتنی به آخر برسد.

تصویر های هنرمندان و خبرهای جدید از ستاره ها (362)

 

مطالب مرتبط :

عکسهای هنرمندان و ستاره های سرشناس «۳۶۱»

تصویر های هنرمندان و چهره های محبوب «۳۶۰»

تصویر های هنرمندان و ستاره های محبوب ایران «۳۵۹»

تصویر های هنرمندان و شخصیت های معروف «۳۵۸»

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما